Recepcja +48 882 794 249Marzysz o tym wyprowadzić zdrowy styl życia? Chcesz by Twój organizm nadążał za tempem dzisiejszych czasów? Na osiągnięcie takiego stanu składa się wiele czynników: ruch, dieta, harmonia duchowa i relaksacja. Czy tak jak wiele osób próbujesz połączyć te 4 rzeczy bez większych skutków i efektów? Odpowiednie uprawianie aktywności fizycznej wymaga wiedzy i umiejętności. Każdy organizm ma innego rodzaju predyspozycje, uwarunkowania czy schorzenia. Program ćwiczeń indywidualnie dostosowany dla Ciebie, przygotowany przez specjalistę fizjoterapeutę, trenera indywidualnego jest kluczem do sukcesu. Możesz osiągnąć zamierzony efekt i być spokojny, że Twój kręgosłup czy stawy na tym nie ucierpią. Masz pewność, że osiągnięty piękny wygląd dziś nie zaprocentuje bólem w przyszłości.

 

Do kogo skierowana jest oferta?

– dla osób chcących poprawić swoją kondycje fizyczną
– dla osób ze schorzeniami ograniczającymi sprawność ruchową
– dla osób oczekujących  relaksu i poprawy stanu swojej skóry

Nasi specjaliści są idealnym rozwiązaniem. Masaże oraz zabiegi oferowane w Poradni Psychodietetycznej zostaną indywidualnie dobrane do Twoich potrzeb.

 

Co możesz zyskać?

– poprawę sprawności ruchowej
– zmniejszenie napięcia mięśniowego
– odczucie ulgi i odprężenia
– zredukowanie tkanki tłuszczowej poprzez ćwiczenia
– poprawę kondycji  fizycznej
– poprawę jędrności skóry, rozbicie tkanki tłuszczowej
– uśmierzenie bólu kręgosłupa oraz stawów


Oferta obejmuje:

 

FIZJOTERAPIA

Konsultacja rehabilitacyjna – polega na dokładnym wywiadzie, a następnie badaniu w celu określenia stanu zdrowia oraz możliwości ruchowych pacjenta. Dzięki temu możliwy jest odpowiedni dobór aktywności oraz środków rehabilitacji.

Kinesiotaping- metoda terapeutyczna, która polega na oklejaniu wybranych fragmentów ciała plastrami o specjalnej strukturze. Powoduje to zmniejszenie bólu, zwiększenie zakresu ruchomości oraz zabezpiecza stawy przed ewentualnymi kontuzjami w trakcie wysiłku fizycznego.

Treningi indywidualne- podczas ćwiczeń z fizjoterapeutą masz pewność, że wszystkie dobierane metody aktywności fizycznej są bezpieczne dla Twojego zdrowia. Jednocześnie wpływają na wygląd Twojego ciała, bo opieczętowane są dokładnym wstępnym wywiadem. W rezultacie są dostosowane do Twoich możliwości, wieku, schorzeń, a co za tym idzie sprawiają ogromną przyjemność.

fitness FH

 

 

Running

 

MASAŻE

Masaż klasyczny zapewnia poprawę krążenia, pracy serca, lepszą przemianę materii oraz doprowadza skórę do lepszej kondycji. Poprzez stosowane i wykorzystywane techniki poprawia jej wygląd, elastyczność i jędrność.

Masaż relaksacyjny służy odprężeniu i zrelaksowaniu organizmu po ciężkim wysiłku fizycznym, bądź psychicznym. Dzięki oddziaływaniu na układ nerwowy pozwala na pozbycie się stresu wywołanego szybkim tempem życia , likwidując tym samym wzmożone napięcie mięśni.

Masaż leczniczy to połączenie różnych technik masażu klasycznego i terapii manualnej. Ma na celu złagodzenie napięcia mięśni i rozgrzanie bolesnych partii ciała, uśmierzając dolegliwości. Uzyskanie najlepszych efektów gwarantuje seria zabiegów na konkretne schorzenie.

Drenaż limfatyczny powala na pozbycie się obrzęku i zmniejsza widoczność cellulitu oraz poprawia krążenie limfy. Może być stosowany po przebytych chorobach zakaźnych i nowotworowych, przyśpieszając powrót do zdrowia.  Polega na  mechanicznym przepychaniu chłonki w układzie naczyń chłonnych, wspomagany bandażowaniem i gimnastyką udrażniającą.

 

KLIKNIJ I ZOBACZ CENNIK

CENNIK

 

Umów się na wizytę
Zadaj pytanie specjaliście

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Pytanie do specjalisty