Recepcja +48 882 794 249Współpraca
Szukasz pasjonującego miejsca, przyjaznej atmosfery, otoczenia, w którym zrealizujesz swoje pasje i zdobędziesz możliwość zarobku? Poradnia Psychodietetyczna jest miejscem spotkań dla Ciebie.

Budujemy zespół, którego celem jest holistyczne podejście do zachowań prozdrowotnych, w tym szczególnie odżywiania. Jesteś dietetykiem, doradcą żywieniowym, fizjoterapeutą, lekarzem, trenerem personalnym, blogerem kulinarnym, kucharzem zafascynowanym zdrowym żywieniem? Zapraszamy do naszego zespołu.

Oferta dla partnerów
Masz ciekawy pomysł na stworzenie warsztatu, szkolenia, eventu?
Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje. Chcemy rozwijać dziedzinę Psychodietetyki wraz z zespołem i partnerami w celu budowania świadomości społeczeństwa w zakresie zdrowego stylu życia i zdrowego żywienia.

W sprawach marketingowych oraz współpracy można kontaktować się z:

mgr Olgą Rymkiewicz
właścicielką Poradni Psychodietetycznej
+48 882 794 249
info@olgarymkiewicz.pl

 

Nasi partnerzy:

slider_laboratorium

Laboratorium Analityki Medycznej Bożena Śmiechowicz funkcjonuje na rynku już o 2003 roku. Oferujemy szeroki zakres badań analitycznych i mikrobiologicznych. Naszą uwagę koncentrujemy przede wszystkim na wysokiej jakości wykonywanych badań, którą gwarantuje profesjonalny zespół analityków oraz nowoczesne wyposażenie laboratorium.

Badania laboratoryjne mają za zadanie ułatwić diagnostykę wielu schorzeń. Przynoszą wiele informacji na temat funkcjonowania naszego organizmu i  jego ogólnej kondycji. Oferta badań obejmuje zarówno podstawowe badania krwi, jak i badania pomocne w diagnostyce cukrzycy, osteoporozy, nowotworów czy różnego rodzaju alergii. Pełna oferta jest dostępna na stronie laboratorium www.laboratorium.wroclaw.pl.

Miła i przyjazna atmosfera sprawi, ze każdy pacjent poczuje się „jak w domu”. Nasz przeszkolony zespół posiada wyjątkowe podejście do dzieci, dzięki czemu mali pacjenci bezstresowo przechodzą wizytę w laboratorium.

Współpracujemy z  przychodniami i lekarzami rodzinnymi, dla których wykonujemy badania. Przyjmujemy również pacjentów indywidualnych bez skierowania lekarskiego.

Nasza siedziba mieści się na parterze, w budynku przystosowanym dla osób niepełnosprawnych. Dla pacjentów, którzy z różnych względów nie mogą osobiście do nas przyjechać, organizujemy pobrania w ich miejscu zamieszkania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i korzystania z usług laboratorium.

mgr analityki med. Bożena Śmiechowicz
53-335 WROCŁAW,
ul. Trwała 7

tel: (71) 78 338 77
kom: 601 55 22 93

e-mail: biuro@laboratorium.wroclaw.pl