Recepcja +48 882 794 249unnamed

mgr Olga Rymkiewicz

psycholog, psychodietetyk, psychoterapeuta, trener warsztatu psychologicznego

info@olgarymkiewicz.pl

Pomysłodawczyni oraz inicjatorka Poradni Psychodietetycznej. Kreatorka zdrowego stylu życia. Zdeterminowana do zarażania innych wyzwaniami dotyczącymi odżywiania.

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku Psychologia, w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka, w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego oraz Szkołę Trenerów w Stowarzyszeniu Centrum Edukacji Cel. W trakcie doskonalenia zawodowego w psychoterapii we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. W pracy wykorzystuję umiejętności dietocoachingu. Członek Towarzystwa Psychodietetyki oraz członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Jestem wykładowcą na uczelni wyższej, Uniwersytecie Przyrodniczym na studiach podyplomowych z Psychodietetyki. Wykładam również na konferencjach oraz prowadzę prelekcje popularno-naukowe szerząc świadomość społeczną z zakresu psychodietetyki, psychologii odżywiania. Pracuję indywidualnie w gabinecie oraz grupowo prowadząc warsztaty tematyczne z zakresu zdrowego żywienia w powiązaniu z psychologicznymi uwarunkowaniami odżywiania się. Stale poszerzam swoją wiedzę na temat psychodietetyki, skutecznej i trwałej zmiany nawyków prozdrowotnych biorąc udział w różnych szkoleniach, kursach oraz konferencjach. Moją życiową pasją jest zdrowy styl życia, dlatego już od lat pogłębiam zainteresowanie dziedziną psychodietetyki. Mam to szczęście, że od zawsze robię to, co lubię najbardziej.

Pracuje wedle przekonania, że ciało to owoc mądrości, a umysł to przyjemność bycia w zgodzie ze sobą.

Olga Rymkiewicz – ZnanyLekarz.pl

Zespół Poradni Psychodietetycznej 

10353047_1424400267871779_6335848319861011077_n

mgr Kamila Koziara

psycholog, psychodietetyk, psychoterapeuta

k.koziara@olgarymkiewicz.pl 

 

Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe o kierunku Psychodietetyka przy SWPS we Wrocławiu. Jestem w trakcie doskonalenia zawodowego w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej. Pracuję w Poradni Zrowia Psychicznego oraz w Stowarzyszeniu Na Rzecz Promocji Zdrowia Curatus. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Pracuję z osobami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania oraz doświadczającymi kryzysu psychicznego. Prowadzę indywidualną terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym dla osób dorosłych, dzieci oraz młodzieży. Wspieram oraz edukuję osoby w procesie zmiany nawyków żywieniowych. Pomagam osobom cierpiących na kompulsywne objadanie. Realizuję warsztaty psychodietetyczne oraz konsultacje indywidualne w Programie Wrocławskiej Akademii Odchudzania. Jestem opiekunem grup wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz doświadczających kryzysu psychicznego. Ponadto realizuje warsztaty dla specjalistów pracujących z osobami cierpiącymi na otyłość. 

Autorka publikacji dotyczącej struktury pracy z rodziną dziecka otyłego.

Autor bloga kulinarnego promującego zmianę nawyków żywieniowych ( http://psychologia-zywienia.blogspot.com/ ).

Prywatnie eksperymentuje w kuchni. Czas wolny spędzam na poszukiwaniu nowych smaków, lubię szyć ubrania oraz przebywać w teatrze.

3L7A7580

mgr Katarzyna Cieśla

psycholog, psychodietetyk, arteterapeuta

k.ciesla@olgarymkiewicz.pl 

 

Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim, Arteterapię w Studium Kształcenia Bibliotekarzy i Animatorów Kultury- SKiBa oraz studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka przy SWPS we Wrocławiu. W trakcie doskonalenia zawodowego w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie.

Oprócz pracy jako psychodietetyk, zajmuję się diagnozą i wsparciem podopiecznych w Ośrodku Św. Jerzego, prowadzę konsultacje indywidualne oraz grupowe formy wsparcia i rozwoju.

Moi pacjenci to osoby borykające się z nieprawidłowościami w obszarze odżywiania, ale też doświadczające trudności w sferze emocjonalnej, obniżenia nastroju czy depresji.

Prowadzę autorskie warsztaty dla kobiet zwiększające świadomość w zakresie związku emocji i ciała z odżywianiem oraz w obszarze zmiany nawyków żywieniowych. Jestem autorką zbioru scenariuszy dla dzieci „Nadwaga to więcej niż złe odżywianie”, których wdrażanie ma na celu kształtowanie odpowiedzialnego i zdrowszego odżywiania u dzieci, w tym  umiejętności adekwatnego odpowiadania na potrzeby swojego ciała.

Moje metody pracy stanowią połączenie doświadczenia i praktyki psychologicznej z wiedzą z zakresu psychologii żywienia, terapii Gestalt oraz metodami arteterapeutycznymi.

Jestem jaroszką- często włączam do swojego menu chwasty, które sama zbiorę. Podróżuję- najchętniej rowerem. Dążę do zrównoważonego rozwoju.

DSC_1657

mgr Kamila Putyło

psycholog, psychoterapeuta, coach

k.putylo@olgarymkiewicz.pl

Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe na dwóch kierunkach: Socjoterapię przy Dolnośląskiej Szkole Wyższej oraz Coaching w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. W Profi Biznes Group przygotowywałam się do uzyskania zawodu coacha, gdzie otrzymałam międzynarodową akredytację International Coach Federation na poziomie ACC. Kolejnym krokiem w rozwoju zawodowym było ukończenie Szkoły Pomocy Psychologicznej  w Ośrodku Edukacji Psychologicznej i Treningu Grupowego s.c. we Wrocławiu, gdzie przygotowywałam się do wykonywania zawodu psychoterapeuty w nurcie psychoterapii Gestalt. Aktualnie jestem w trakcie doskonalenia zawodowego w 4 letniej szkole Psychoterapii zorganizowanej przez Wrocławską Fundację Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. Kurs posiada akredytację Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Nieustannie rozwijam się i podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i pracując pod superwizją.

Ukończyłam staż na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego sp. z o.o. we Wrocławiu. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywałam jeszcze w trakcie studiów w Ośrodku Profilaktyki Środowiskowej Agencji Doradztwa Personalnego AD współprowadząc grupę socjoterapeutyczną dla młodzieży. W kolejnych latach prowadziłam liczne warsztaty kompetencji osobistych i społecznych oraz wsparcie indywidualne dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym i niepełnosprawnych. W trakcie pracy wykorzystywałam eklektyczne podejście do klienta czerpiąc z wcześniej zdobytego doświadczenia oraz wiedzy terapeutycznej otrzymanej w trakcie licznych szkoleń. Obecnie pracuję indywidualnie z pacjentem w gabinecie oraz prowadzę warsztaty dla niepełnosprawnych z wykorzystaniem metod arteterapii w centrum Wspierania Przedsiębiorczości we Wrocławiu.

Swoją ofertę kieruje do osób dorosłych doświadczających kryzysów życiowych, lęków i obniżonego nastroju,  cierpiących z powodu dolegliwości o charakterze psychosomatycznym, trudności w relacjach międzyludzkich, nieradzących sobie ze stresem oraz z zaniżoną samooceną.

Prywatnie interesuję się literaturą, lubię gotować i aktywnie spędzać czas ze swoją rodziną.

12038535_10203114986875800_7537179511934960021_n 18740480_10206532371388277_4537091623908303257_n

mgr Daniel Milewicz

dietetyk sportowy, psychodietetyk, ultramaratończyk

d.milewicz@olgarymkiewicz.pl

 

Jestem absolwentem poznańskiego AWF na wydziale gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej oraz oraz wrocławskiego Uniwersytetu Przyrodniczego na wydziale Dietetyka oraz Psychodietetyka. Jestem dietetykiem praktykującym od 7 lat z bogatym doświadczeniem zawodowym.

Jestem osobą, dla której druga osoba stanowi najwyższą wartość. Podchodzę do człowieka holistycznie szukając przyczyny powstawania chorób i problemu. Jestem przeciwnikiem leczenia objawów, które mogą być podłożem do rozwoju innych chorób. Uwielbiam wyzwania i pracę z pacjentami, którzy otrzymali wyrok chorób nieuleczalnych pokazując, że niemożliwe nie istnieje. Nieustannie zdobywam doświadczenie na górskich szlakach uczestnicząc w zawodach na 100 km i więcej. Jestem ultramaratończykiem praktykującym  naturalne odżywianie w czasie biegu. Układam również plany żywieniowe dla biegaczy krótko i długodystansowych, pływaków, triatlonistów, piłkarzy oraz kulturystów. Praktykuje w przychodni od 2010 roku mając również pod swoją opieką pacjentów, którym pomogłem zgubić nawet 65 kg.

W tym miejscu możesz uzyskać wsparcie specjalisty- praktyka oraz aktywnego  zawodnika sportowego. Wiedza z zakresu żywienia w połączeniu ze współpracą aktywnego zespołu Poradni, w tym również psychologa daje możliwość trwałej zmiany nawyków oraz pozwoli osiągać lepsze wyniki.

Zgłoś się jeżeli:

- masz problem z regeneracją,

- często dopadają Cię kontuzję lub przetrenowanie,

- chcesz osiągać lepsze wyniki w zawodach,

- masz problem z przybraniem i utrzymaniem masy mięśniowej,

- masz problem z nadwagą,

- masz zaburzenia hormonalne,

- przewlekłe zmęczenie

Pamiętaj:

Sport to nie tylko trening…